phone
+ 90 216 550 80 05
phone
+ 90 324 221 31 20
mail
p4hPGC070zvlxT4RZLCnqXhXQQ==

Hakkımızda

Sinerji A.Ş. 1995 Yılında kurulmuştur. Meyve suyu konsantresi üretiminde uzun yıllara dayanan pratik deneyimi olması nedeniyle, başlangıçta faaliyetlerini Meyve suyu konsantresi ve Şarap sektörlerine yoğunlaştırmıştır.

Geçen süre içinde hizmetlerini, Meyve suyu ve Şarap sektörlerinin yanısıra, Zeytinyağı, Su Şişeleme, Kozmetik ve İlaç  Sektörlerine de ulaştırmıştır. 

Edindiği deneyim ve olanaklarla, hizmet sunduğu bu sektörlere A’dan Z’ye komple üretim hatları temini, montajı, devreye alınması ve üretim faaliyeti için gerekli proses yardımcı ürünlerinin tedarik etmektedir.

En önemli faaliyetlerinden biri de satış sonrası üretim hatlarının servis ve yedek parça ihtiyacını karşılamaktır. 

Firmamız bu faaliyetlerinde, Eaton (Begerow), Novozymes, Bucher Unipektin, Bucher Vaslin, GAI, Cadalpe, Laboratoires Dujardin Salleron, Quantor (Kreyer) gibi kendi alanında Dünya'nın en saygın firmalarıyla işbirliği yaparak bu firmaların Türkiye temsilciliğini üstlenmektedir.

Sadece ürün tedariği değil, tedarik edilen ürünlerle ilgili teknik destek ve uygulama eğitimleri vermek ve müşteri ihtiyacını ön planda tutarak nitelikli hizmet sunmak şirketimizin öncelikli hedefidir.